Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet pptx fájlból...

Hogyan lehet pptx fájlból videófájlt csinálni?

Figyelt kérdés
A 2007-es powerpointot hasznaltam, s a bemutatót szeretném videófájlba konvertálni, hogy például youtubera is fellehessen tenni! Valamilyen ötlet vagy segítség vagy bármi most jól jönne! Sok oldalon sok olyan programot töltöttem már le, ami arra hivatkozik, hogy átkonvertálja, de nem sikerült.

2015. okt. 9. 11:44
 1/5 tabaki ***** válasza:

[link]


Lehet, hogy pont ezekkel próbáltad, de akkor részletezd már egy kicsit, mit jelent a "nem sikerült". Nem mondom, hogy túl sok effélét csináltam volna, de amikor valaha kipróbáltam, akkor emlékeim szerint az elsők között találtam alkalmas programot.

2015. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lajos54 ***** válasza:
Majd otthon megnézem a 2007-est is, de a 2013-ban van olyan lehetőség, hogy a Mentés másként opciónál az alsó legördülő listából (Fájl típusa) valamelyik videoformátumot választod ki, és akkor abba menti. (mp4, wmv, vagy animált gif)
2015. okt. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lajos54 ***** válasza:
Még csak annyit, hogy ahhoz, hogy videó lehessen belőle, be kell a pptx fájlban állítani az automatikus vetítést, és az egyes diák vetítési idejét, különben nem lesz belőle videó!
2015. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CspCsj ***** válasza:

PowerPoint 2010-estől van lehetőség egyből videós mentésre.

Talán egyszerűbb egy képernyőrögzítő programmal felvenni a bemutatót.

Pl. OBS: [link]

Youtube-on is sok bemutató van hozzá.

2015. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az,hogy nem sikerült,az azt jelenti, hogy megállt a konvertálás folyamatosan. Amúgy már rájöttem, hogy a 2010essel lehet ilyet csinálni, de én már megcsináltam itt sajnos😞
2015. okt. 9. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!