Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért dob ki a League of...

Miért dob ki a League of Legends ha megváltoztatom a prioritását?

Figyelt kérdés
Alapvetően a LoL akad egy kicsit a gépen, viszont megszoktam változtatni a prioritását (Feladatkezelő/folyamatok/jobb klikk a lolra/ prioritás megváltoztatása/magas). Ezt akkor szoktam, mikor már megy az adott meccs. Na és ezt így beállítom, aztán kb. 5 perc múlva kidob a játékból. Megint belépek a meccsbe, megint beállítom ugyanúgy a magas prioritást és már a meccs végéig kifogástalanul működik. Ki lehetne e küszöbölni azt, hogy egyszer is kidobjon a játékból ha beállítom a prioritást?

2015. okt. 8. 15:25
 1/1 savanyújóska ***** válasza:
Szerintem ne állítgasd a prioritást első körben, mert az mondjuk olyan vicces problémákhoz vezethet, hogy kihal a windows, mert a lol eleszi az erőforrásokat. Viszont ha építettek a Windowsba ez ellen védelmet, akkor meg ki fogja nyírni a lolt, pont ugyanúgy, mint nálad. Röviden, jobban jársz, ha a többi program közül vágsz, vagy a lolt veszed lejjebb.
2015. okt. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!