Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » League Of Legends, Mi az a...

League Of Legends, Mi az a true damage, és a magic damage?

Figyelt kérdés
Milyen az a true damage és a magic damage?

2015. szept. 19. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

én 3 év játék után kipróbáltam a magyart, de vmi borzalom volt:D

azok a fordítások jézusom

szerintem úgy lett volna értelme, ha az itemek nevét meghagyják és a többit fordítják csak le

2015. szept. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#2

de ha valaki az alap szavakat se érti angolul annak jó (na mondjuk akkor mér akar angol community-s játékkal játszani na mind1) a többiek meg úgyis angolul játszanak

2015. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi de nagyon gyűlölöm a magyar kliens t True Damage -> Igaz sebzés, ezt eddig is tudtam de az miből sebez auto attack vagy spell? (Csak példa volt) Magic Damage nal is ugyan ez
2015. szept. 21. 21:30
 4/4 anonim válasza:

Magic damage akármi, amihez az van írva, hogy deals magic damage. Pl Corki ultija adból sebez, de a képességhez az van írva hogy deals magic damage.

True damage lehet auto attack is vagy spell is, megint az a lényeg, hogy mi van oda írva. Pl Corki passzívja az, hogy bónusz true damage amikor auto attackol, Irelia W is amikor aktív az auto attackokhoz bónusz true damage jár. De Chogath ultihoz az van írva, hogy deals true damage, ez egy spell, mégis true damage. De mondjuk a chilling smite vagy az ignite is true damage

2015. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!