Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az a problémám hogy feltelepit...

Krisztián 07 kérdése:

Az a problémám hogy feltelepitetem a gépemet a win7 ultimate 32 bitel de amikor arra kerül a sor hogy bekapcsolom vagyis feláll a rendszer olyankor egyfolytában újra és újra indul mi lehet a baj? Talán a winchwhster?

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 22:24
 1/5 anonim válasza:
Bootloop. Egy drivert nem szeret a win7.
2015. okt. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mit tegyek?
2015. okt. 7. 22:29
 3/5 Jézus szolgája ***** válasza:

ha elsődlegesre tetted a Bios- ban a Dvd- t nézd meg hogy nem maradt e úgy.

ha nem akkor valamit elrontottál a telepítés- nél.

ragd ujjra.

fontos.

csak a telepítés kezdeténél nyomj egy gombot.

és a végén várd meg hogy a szísztem ilt mikor az a fekete ablak betűket mutat,hogy befejeződjön ne zárd be majd magától bezár mikor kész.

ha telepíted f12 választ hogy honnan telepíted.

de van amelyik gép-nél más de amelyik ki hozza az az f valamelyik.

nekem pld az f12 az.

2015. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megcsináltam mindent amit leírtal de még mindig nem jó
2015. okt. 10. 19:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Elindul be adja az alaplap márkáját és újra indul az egyik barátom mondta hogy lehet a bios ba bekapcsolva maradt az auto restart de én nem találok olyat. Valaki tudd segíteni?
2015. okt. 12. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!