Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom hűtője nagyon-nagyo...

A laptopom hűtője nagyon-nagyon hangos. Lehet vele kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Egy ősrégi Albacomp modellem van. Iszonyatosan hangos a hűtője. Ez azért gáz, mert néha szeretném magammal vinni a könyvtárba dolgozatíráshoz, és tuti, hogy zavarna másokat.

Van valami megoldás?

(műszaki analfabéta vagyok, és valami drága kütyüre se tudok benevezni, ha lenne pénzem, akkor jobb gépet vennék :( )

Köszönöm.


2010. márc. 13. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlen tele van porral, ki kellene porszívóznod, de óvatosan, először áramtalanítsd. Én erre gondolok.
2010. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem. mit jelet az "óvatosan"? :D
2010. márc. 13. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kikopott a csapágya akkor hiába porszívózod zörögni fog.
2010. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem zörög, hanem zúg.
2010. márc. 13. 13:09
 5/7 anonim válasza:

fogsz egy kompresszort és kifújod belőle a port

ha gondolod kicsit meg is bonthatod a burkolatot h könnyebb dolgod legyen, mellesleg ha veszel bele új ventit az kb 10ezer forint, az még nem egy nagy beruházás, és a kompresszoros megoldás jobb mint a porszívós

ha nincs otthon akk bármelyik benzinkúton találsz(vagyis általában van)

2010. márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó

Tehát fogom a gépem, beviszem egy benzinkútra, és "megkompresszorozom"?

(bocs, de tényleg nem az világom ez)

2010. márc. 13. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél bele..
2010. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!