Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet venni a számítógéphez...

Lehet venni a számítógéphez olyan valamit amitől lesz netem?

Figyelt kérdés
Hamarosan átköltözök egy másik lakásba ideiglenesen ahol nem lesz net. De ettől függetlenül tudok venni valamit, amit be lehet dugni a gépbe, hogy legyen?
2015. szept. 5. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Modemet.
2015. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképp be kell kötni a netet?
2015. szept. 5. 20:39
 3/16 anonim ***** válasza:
Internetszolgáltatóknál érdeklődhetsz, vannak jó, pendrivehoz hasonlítható kütyük, sajnos a legtöbb évekig tartó szerződés tartozik, ezért ideiglenes megoldáshoz elég kevés jó ajánlat közül lehet választani.
2015. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Létezik pendrive mobilnet, szolgáltatóktól kell venni, de ugyanúgy fizetni kell a netért, mintha be lenne kötve
2015. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor mit tudtok javasolni? Mindenképp kell majd net két hónapig.
2015. szept. 5. 20:43
 6/16 papagenou ***** válasza:
mobilnetet meglehet osztani. notebookrol tudsz is rá csatlakozni. ha asztali, akkor abban egy wifi modulra lesz szükség. ez nyílván jól lefogja terhelni a mobilnetet ha van egyáltalán.
2015. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Laptopom van, az jó hozzá? Nincs mobilnetem a telefonon, de max veszek ha ez így megoldható.
2015. szept. 5. 20:59
 8/16 A kérdező kommentje:
Van olyan a telefonomban hogy Hotspot és kapcsolat megosztás. Ez lenne az?
2015. szept. 5. 21:01
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen az az. Viszont az ilyen mobilnetek drágák, és korlátozott az adatforgalom. Ha pl előfizetsz havi 2000 forintért havi 500MB internetre, akkor mikor elhasználod azt az 500 megát akkor igaz, még lesz neted, de használhatatlanul lassú. És hidd el hamar elfogy, ha csak nem egy rohadt drága csomagot veszel.

De esetedben ez az egyetlen megoldás, ha lehetetlen bekötni a netet.

2015. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És az 500 MB mennyi időre elég? Én csak annyira akarom megosztani, hogy önéletrajzokat küldözgessek napi egyszer. Utána jó nekem a telefon.
2015. szept. 5. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!