Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógéphez milyen márkájú...

Számítógéphez milyen márkájú elosztók a jók? Nem horribilis áron.5-ös kimenetelű kellene kapcsolóval.

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A túlfeszültségvédők nem olcsó játékok. Amióta eszemet tudom, egy egyszerű 6 aljzatos elosztót használok, amit a kínai piacon vettem 1500 Ft-ért, és soha semmi probléma nem volt vele a mai napig. A gépem sosem ment tőle tönkre. Ha meg a házba villám csap, akkor azt nem hiszem, hogy bármi is megvédené. Mondjuk az tény, hogy számítógép-tápegységből minőségit használok, már 6 éve hajtja a gépemet egy Chieftec 550W-os táp.
2015. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek közül bármelyik:

[link]

2015. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elosztóból szinte bármilyen jó. Nekem egy noname van, több éve hibátlan mükszik, 8 kiemenete van. És az igaz is, ha a házba villám csap, akkor azt ott ette meg a fene, de akinek van esze, mindig lekapcsolja a hálózatot, és kiveszi a cuccokat a hálózatból... (kivéve hűtő). Nyilván ezr is olyan lakásban kell, ahol eleve ratyi az áramellátás. - nem az elosztó miatt fog tönkremenni. Ja, és ha már azt feszegetjük kinek mennyi ideig bírja a tápja, nekem működik 2 régi Compaq tápegységem már 14 éve :D
2015. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!