Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A skyrimben a kardot és a...

A skyrimben a kardot és a többi fegyvert megfentem, még lehet tovább fenni, de. (a többi alul)?

Figyelt kérdés
ezt irja ki: "nem rendelkezel olyan képzettségekkel ami a tárgy továbbfejlesztéséhez kell" Minde skill, tulajdonság stb max-on van. Állitolag a kovácsok tudnak tanitanítani, hogy tovább fejleszd az eszközeid. Minden egyes kovácsot meglátogattam (azt hiszem), segitettem nekik, de semmi. Tanácsot szeretnék kérni, hogy ki volt az akinek egy kovács segitett és hol. Leegyszerüsitve: tudtok olyan kovácsot aki tanít, hogy továbbfejleszd a kardjaidat?

2015. aug. 31. 20:12
 1/4 fersk ***** válasza:
Potionok (időlegesen), felszerelési tárgyak növelhetik max. fölé a skillt. Én az ilyesmiket bespájzoltam a whiterun-i (Fehérvágta?) házamban, hisz mellette van a kovács. Amiről beszélsz, az a pénzért való tanítás, ami a kovács tanítási szintjétől is függ. Max. fölé nem "korrepetálnak".
2015. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nemértem... ha veszel egy rakás tárgyat meg ilyen italokat (potion), akkor megengedi a játék, hogy még tovább élesítsem a kardomat vagy hogyisvanez? Hogy függ ez össze? amint írtam minden képesség, képzettség max-on van. [link]


Erről beszéltem, a bal felső sarokba amit ir : [link]

2015. aug. 31. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
A one handed (egykezes fegyver) mennyin van? az is maxon? mert az dobna még rajta. De ez így ennyi. Nem tudod tovább vinni, a legendás a legnagyobb szint. A kovácsok sem fejlesztik tovább, van kovács ami magát a képességet fejleszti, de az neked már maxon van. És az se segítéssel megy, hanem fizetsz neki és trainel érte. Ilyen kovács pl a whiteruni (aki a bajtársaknál van). De neked ez már felesleges. Egyszerűen törődj bele, hogy nincs tovább:D
2015. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fersk ***** válasza:
Igen, megengedi a játék. Én 145-ös skillel fejlesztettem a fejlesztenivalót. Kesztyű 15, sapka 20, poti 10 (mert a 20-as lötyijeimet korábban eldorbézoltam... :)
2015. szept. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!