Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam-es skyrimben valamiért...

Golddef kérdése:

Steam-es skyrimben valamiért nem tudok belépni. Betölt odáig hogy kiirja hogy Bethesda (ez készítette) utána kidob. már vagy 3x raktam Újra de semmi. Nemtom mi lehet vele eddig működött. Lehet vírusos? Ha igen hogy hozzam rendbe?

Figyelt kérdés
Skyrim. Hiba.

2015. aug. 1. 17:37
 1/5 anonim válasza:
Raktál fel hozzá modot? Magyarítást? Akkor szokott általában ez a hiba jelentkezni.
2015. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen raktam, de letöröltem őket és még igyse,
2015. aug. 6. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
magyarítás nem zavar be én nekem is fent van. inkább a modok okozzák pláne ha nem megfelelően vannak konfigurálva... milyen modokat raktál be?
2015. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egy netről leszedett ház építés modot
2015. aug. 6. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:

konkrétabban? mi a neve?


am szedd ki és ha továbbra is fent áll a kidobálás a dokumentumokban töröld a játék fájljait a saves mappán kivül mind a 3 ott lévő fájlt és inditsd launcher-t utána így "első inditás" lesz azaz beállítja magát és a mod maradékok az ini-kben nem zavarnak be.

2015. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!