Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Driver frissítés után miért...

Driver frissítés után miért nem észlel semmilyen USBt?

Figyelt kérdés

IObit Driver Booster programmal befrissítettem a számítógépemen található drivereket és utána újraindítottam a gépet. Ez után nem érzékeli az USB-portba bedugott eszközöket (de az USB elosztó, egér, internet, külső vincseszter világít/villog de a gépem nem jelez mint addig hogy új eszköz lett csatlakoztatva). Másik géphez csatlakoztatva működnek.


Asus x550c laptopot használok és windows10 fut rajta



2015. aug. 30. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
rakd újra és felejtsd el ezt a szart
2015. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Épp ezért kellene az ilyen programokat elfelejteni. Drivereket nem frissítünk csak úgy poénból, nem is értem, hogy ezt miért gondolják így az emberek...


Nos, az USB vezérlő gyártójának hivatalos weboldaláról töltsd le a megfelelő drivert. Olvasd el a hozzá mellékelt telepítési dokumentációt (!!!) és az alapján végezd el a driver telepítését.

2015. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!