Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 frissítés után nem...

F_King kérdése:

Windows 7 frissítés után nem indul el semmilyen alkalmazás. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Automatikus frissités után 4x konfigurált, azután elindult a windows és semmilyen alkalmazás nem indul. A rendszer visszaállitás sem segít. Gyakori probléma kb az összes win7es gép nél előjön.

2013. aug. 17. 14:09
 1/5 levis56 ***** válasza:
A frissítéssel vírust töltöttél le, mostanában sokat cikkeztek róla hogy a windows egyes frissítéseivel baj van vírusos.
2013. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 levis56 ***** válasza:
Talán nem is vírusos csak olyan biztonsági rések vannak rajta,hogy nem lehet megakadályozni a vírusok beszivárgását valamelyik frissítést vissza is vonták de ez a hír az USA -ból ered.
2013. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vírus írtást végezz. erre alkalmas az avast. azon kívűl ujra kellesz telepíteni a gépet. de amúgy ha rajta lenne első perctől kezdve a nod 32 vírusírtó akkor ez nem lenne baj a gépnek. nekem win 7 2 éve megy és még egyszer sem volt baja. és sok mindent csinálok rajta.
2013. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 2hét alatt majdnem 10 ismerős számolt be erről. De senki se tud megoldást. Az újra telepítésen kivül???!
2013. aug. 17. 18:50
 5/5 anonim válasza:

Szia! Nekem ugyan csak egy adott program nem indult el, de pont az az egy kellett a munkámhoz. Nos, nekem is a frissítés után romlott el a dolog. Habár kicsit későn írok, mert velem ez most fordult elő először, de íme az ami nekem segített:


Vezérlőpult -> Programok -> Telepített frissítések megjelenítése -> A "microsoft windows" részlegen kikeresed a legutóbbi frissítéseket, és mindet eltávolítod. Remélem az idetévedőknek sokat segítettem.


U.I.: Nekem a víruskereső semmi problémát nem talált, szóval magában a frissítésben volt valami hiba...

2016. febr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!