Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha regisztráltam a Win 10...

Ha regisztráltam a Win 10 frissítésre mikor tölthetem le és telepíthetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma regisztráltam a W10 telepítésére ezzel a "Windows 10 beszerzése" ikonnal a tálcáról. Onnantól kezdve kb. mikor kezdhetem el letölteni, illetve telepíteni a rendszert?
2015. aug. 29. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármikor.
2015. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez csak tőlem függ, vagy hol tudom akkor elkezdeni a letöltést?
2015. aug. 29. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
A Microsoft oldaláról kerek 1 hónapja letölthető.
2015. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A letöltés folyamatos sóval a hátérbe tölti le a kb.3 Gb adatot. Nekem 3-4 hónap múlva engedte telepíteni a regisztrálás után. Jelenleg is a windows 10 rendszerről írok teljesen jól működik.
2015. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A 89%-osnak: Én frissíteni akarom a 8.1-et, hogy automatikusan aktiválódjon, nem pedig tiszta telepítést, utána néztem az MS oldalán, és ott írják, hogy így tölti, meg úgy telepíti, de ezt hol tudom szemmel követni?


Az utolsó válaszolónak pedig: Pont egy hónapja van kint a "véglegesnek" mondható W10, a Techincal Preview meg megint más, úgyhogy nem tudom, hogy hogy csináltad :D...

2015. aug. 29. 19:25
 6/7 lali51 ***** válasza:
Itt letöltheted. A rendszerednek megfelelö verziót töltsd.Letöltés után futtasd a setup exe-t.
2015. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt tudod,hogy majd nálad is előfordulhat hiba ha rá telepíted egy másik rendszere?

Készülj rá,hogy utána ismét tiszta telepítést hajthatsz végre előbb utóbb.

Jobban járnál ha már úgy kezded,hogy format c,tiszta telepítés,aktiválásra is van megoldás.Torrent oldalon fent az eredeti Win 10 pro és írják az aktiválási dolgokat is.

2015. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!