Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Router beállítás?

Router beállítás?

Figyelt kérdés
Egy edimax routerről van, annyi a problémám vele, hogy valamikért nem enged laptopokról feljelentkezni, telefonról viszont igen, ez mitől lehet?

2015. aug. 28. 15:09
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Mi a router pontos típusa? Miket állítottál be rajta?
2015. aug. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
edimax br-6204wg, Először a kézikönyvben leírtak szerint mentem végig de már most minden variációt próbáltam, a net az nem jelszavas, tehát ha közvetlen dugom be a laptopba azonnal van kapcsolat, de nem is értem telefonon minden jó, laptoppal meg 3-al is próbáltuk egyik se tud feljelentkezni
2015. aug. 29. 18:27
 3/4 anonim válasza:
Mond csak változtatál te nevet rajta? és ha igen azután rebootoltál mert isminek is ez volt. és hát ujra kellet konfigurálni, tendának nem érdemes nevet irni ;)
2015. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
alapértelmezett névvel meg újjal se ment tényleg mindenen végig mentem már azt se tudom hány féle variációt próbáltam, de végülis kivágtam a picsbe a routert használzan kaptam, vettem egy tp-linket ezt még a kutyám is bekonfigurálná :D
2015. szept. 5. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!