Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy nem tölt...

Miért lehet az, hogy nem tölt be a Windows 7 felhasználói fiókom?

Figyelt kérdés
Valamiért nem tölt be a Windows 7 felhasználói fiókom, arra hivatkozva, hogy a szolgáltatás betöltése nem lehetséges. Ez azért is furcsa, mert még soha nem volt ilyen problémám és még délelőtt is minden rendben volt. Viszont kb 1 órája amikor bekapcsoltam a gépet észrevettem, hogy a Windows sokkal lassabban tölt be, aztán pedig előjött az említett probléma. Még furcsábbá teszi az egészet, hogy egy másik használaton kívüli fiókba be tudok jelentkezni minden gond nélkül. Onnan le is futtattam vírusellenőrzést, de nem talált semmit, majd ki be kapcsoltam a gépet és újra is indítottam, de semmi. Aztán áramtalanítottam az egészet még mindig semmi. Ezek előtt a beállításokkal is bíbelődtem, de ott se jutottam semmire. Az se jó, ha az egyik profilból próbálok átjelentkezni. :( Ha valaki tud bármi megoldást az újratelepítésen kívül kérem segítsen. Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. aug. 16. 21:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!