Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A telefonomon mindig egyre...

A telefonomon mindig egyre kevesebb a tárhely. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nem tudom hanyadszorra kellett gyári állapotba tennem e telefonomat amiatt, hogy egyre kevesebb lett a tárhely. LG L70-es telefonom van és mindig az történik hogy letöltöm a facebook-ot, messengert meg néhány játékot és később ha több játékot is le akarok tölteni, akkor nincs hely (pedig kb. 4 alkalmazás van rajta) akkor ha törlöm valamelyiket hogy legyen hely, még mindig nincs elég hely és amikor már csak az fb és a messenger maradt még akkor sincs hely, majd ha azokat is letörlöm akkor ha nagy mázlim van, akkor van rá hely, de ha nincs akkor az alkalmazásokra amiket letöröltem, nem tudom vissza telepíteni, mert akkor már azokra sincs hely és ilyenkor teszem gyári állapotba, hogy minden letörlődjön róla. Még a képeket is letörlöm , de semmit nem használ. Kérlek ha tudsz segíts! Nagyon unom már hogy havonta mindig előről kell kezdenem. A 8gb-os SD kártyára is átteszem az appokat és egyszerűen nem használ.

2015. aug. 15. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
app2sd abban van egy funkció, hogy törlil a cachet próbáld ki ha nemsegit akkor nemtom
2015. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Link2SD-vel az appok teljes adatait át tudod linkelni az sd kártyára. Csak ahhoz root jog kell. A játékok adatait pedig folder mount apk val mountold át a külső sdre. Nézz utánna ezügyben. Én így csinálom, nekem is lg-m van. Ja és ahogy az előző válaszoló is írta hogy a cache-t (gyorsítótárat) töröld ki mert az is több száz megákat is felhasznál.
2015. aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem a cache kb. 12kb szokott lenni, van amikor 20kb, az nem sok
2015. aug. 16. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!