Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Zenés pps-ben a meglevő zenét...

Zenés pps-ben a meglevő zenét hogy lehet másikra cserélni? Segítsen valaki ha lehet.

Figyelt kérdés
tudom hogy korábban valaki már kérdezte de nem volt rá válasz
2010. márc. 8. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Kivenni nem egyszerű,de igazából nem is muszáj. Én úgy szoktam csinálni,hogy az új zenét berakom és azt játsza le vetítéskor,a régi meg csak úgy bent van,mihasznára.Írjál ha nem érthető.
2010. márc. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi végül én is így csináltam (valahogy rájöttem).Csak így elég nagy a file. Azért köszi szépen.
2010. márc. 9. 09:22
 3/5 anonim ***** válasza:

a PPT/PPS fájlnéven, jobb klikk > Új > Diavetítés menü > Áttűnés > Áttűnés módosítása, Hang: megnyitni a legördülő menüt, csúszka feltolva a felső állásba, [Nincs hang-ra klikk!

Fájl menü > Mentés másként. Az így mentett ppt/pps már nem tartalmaz hang fájlt, tehát újból megnyitva, rendelhetsz hozzá, újat!

2010. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neked is köszi szépen. :)
2010. márc. 9. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:

11:36-nak

Hát ez szuper,ezt nem tudtam eddig,de kipróbáltam és tényleg kiveszi a hangot.

Köszi köszi !

2010. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!