Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Abból lehet bajom hogy úgy...

Abból lehet bajom hogy úgy frissítettem 3 illesztőprogramot hogy az internetről leszedtem egy termékkulcsot és úgy aktiváltam a driver booster-t?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen bajod lehetne? Legfeljebb csak annyi, hogy a Driver Booster nem megfelelő illesztőprogramot tölt le és ha feltelepítteted vele, vagy nem megfelelően fog működni , vagy egyáltalán nem fog működni az a hardver, aminek a driverét feltelepítette.

Viszont ha megfelelő illesztőprogramot tölt le és telepít, akkor lehet örülni.

2015. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, örülök annak ha nem lesz semmi baj. Tudom hogy illegális de 3 illesztőprogramot csak így tudtam frissíteni
2015. aug. 10. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:

A driver booster használatátt inkább hanyagold.

Nem a licence key miatt, hanem nem épp az optimális drivert adja, hanem amire úgy véli újabb.

2015. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem eddig mindig jót telepített pl: volt hogy a videókártyámnak nem volt driver-e keretem az intel oldalán meg mindenhogy próbltam keresni, de mindig azt írta ki hogy a számítógép nem felel és nem telepítette. De a driver booster visszahozta. Meg minden frissítés után megnézem az illesztőprogramot hogy tényleg telepítette-e.
2015. aug. 10. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:

intel esetén pl. i915 esetén nincs Win7 -re hivatalos driver, de van egy programozó álltal írt driver, így azt is telepíti.

És ez a probléma, sok ilyen írt hardver vezérlő van mikor tartalmaz valami nem kívánt apróságot is.

2015. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De azt is írja hogy a Windows digitálisan alá írta
2015. aug. 10. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Honnan szedted le hozzá az aktiváló kódot?🤔 Nekem most kellene újra aktiválnom. Driver Booster 8.2
2021. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!