Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri egy olcsó AMD Gamer...

HeroStunt kérdése:

Megéri egy olcsó AMD Gamer PC-t összerakni 2015-ben?

Figyelt kérdés

Egy régi gépem van és nemhiszem, hogy intel gépre tudnék fektetni, pedig az nagyon jó lenne!


Azért gondoltam az AMD-t mert olcsó és valamelyik processzorát nagyon dícsérik (fx 6300-8320)


Az lenne a kérdésem, hogy valaki tudna nekem egy olcsó és viszonylag erős amd gépet összetenni (vga nélkül) (táp, memória, processzor, alaplap, processzorhűtő) Minimum 80-90k és maximum 100-110k



2015. aug. 9. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
VGA nelkul azt jelenti, hogy raksz te bele sajatot(van otthon egy), vagy hogy egyaltalan nem is akarsz(legfeljebb a jovoben)?
2015. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vga nélkül már kijön az intel i5 is 110 ből!!!
2015. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van egy VGA itthon, nem kell venni!
2015. aug. 9. 23:00
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


107500 forint, mondjuk kedvezményekkel, de ennél alább nem mennék. Szerintem ezzel egy jó pár évig megleszel, ne gondolkodj AMD-bn, ha ennyi pénzed van :)

2015. aug. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!