Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudsz olyan boltot ahol...

Tudsz olyan boltot ahol olcson lehet kapni air max-et?

Figyelt kérdés
Instagramon pl. Van olyan oldal ahol 15 ezer ft korul aruljak ingyenes szallitassal, de en multkor bementem egy boltba ahol arultam air max-et es 40 ezer volt. Aki tud olyan boltot ahol 10-20 ezer korul vannak az air max-ek azok legyszi irjak meg hogy melyik bolt es hogy hol van. Koszii 

2015. máj. 27. 14:38
 1/3 anonim válasza:
Sehol, annyiért kamu air maxet kapsz, eredetit 30ezer alatt nem igazán.
2015. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Boltban szoktak lenni akciók, hivatalos webshopoknál is gyakran van 25ezer környékén, talán olcsóbban is.

Idegenektől ne vegyél 15ezerért, az nem eredeti és se garancia nincs rá, se semmi, 3 hónap után meg szétesik a talpa. Kínából rendelik, onnan 5000 ft-ért is lehet rendelni akár.

2015. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha Nike Air Maxot akarsz, akkor csakis eredetit vegyél, tudom, hogy drága, de vannak néha-néha akciók és olyankor 20-25.000 Ft-ért is tudsz venni, ráadásul eredetit !!! -amire van garancia, kényelmes, és bírja a tempót, nem úgy mint a hamisítványok...xD Én is rááldoztam egy kicsit...:D
2015. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!