Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer Laptop 300 ezer forintig...

Roland0919 kérdése:

Gamer Laptop 300 ezer forintig. Milyen márka milyen felszereltséggel?

Figyelt kérdés
Intenzíven nézegetem az oldalakat hogy ki mit mond , de gondoltam feltettem a kérdést itt is hogy kinek mi a véleménye?! Asus G2P laptopom volt/van ( 6 évig kisseb hibával) szépen kiszolgált, de mindenhol fikázás van az Asusokról... Azért nézek 300ig mert nem akarok 2 év múlva cserélni nincs nagy igényem játékok terén (LoL, Wow, COD,stb) mivel van xboxom ott Gta zok, Diablo III stb) de ha kedvet kapnék vmi új játékhoz még ha nem is full , de azért vigye... Köszi

#gamer laptop #laptop #laptop 300 ezer forintig
2015. aug. 8. 19:50
 1/1 szántóvető ***** válasza:
nem tudom vettél-e már gépet.ezt találtam ami teljesítményben jónak mondható,ennek vinnie kell az új játékokat is legalább közepes beállításokon: [link]
2015. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!