Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért használ ennyi memóriát...

Miért használ ennyi memóriát a számítógép?

Figyelt kérdés

4,3GB alapjáraton, win10-et használok, ahogyan ismerőseim is és nekik alig szokott használni alapból pár száz megabájtot, max 800-at. És ez a teljesítményen is meglátszik, sokszor komolyan belassul a gép.

[link]


És itt vannak a feltelepített programjaim, szerintem egyiknek se kéne ennyi memóriát fogyasztani.

[link]


De javítsatok ki ha tévedek. Mi lehet itt a probléma? Talán jobb lenne megnézetnem egy szakértővel?


2015. aug. 4. 16:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Állítsd sorrendbe a folyamatoknál, ott simán látni fogod hogy mi mennyi memóriát eszik. A Skype például 200 megát is megeszik.
2015. aug. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A system nálad nagyon zabál valamiért, nálam 0,1-et zabál. Vagy frissít valamit, vagy malware van a gépeden pl. egy vírusos aktivátor miatt.
2015. aug. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Valószínű emiatt a látásmód miatt nincsen rendben a géped:"A Windows frissítéseket pedig kikapcsolom. Nagyobb szerepük egyébként sincs, igaz?"
2015. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azóta bekapcsoltam. Fogalmam nincs miért van ez. De maga a "belassulás" probléma valami csoda folytán megoldódott, ugyanannyi memóriát használ, de nem lassú egyáltalán.
2015. aug. 25. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!