Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-et tegnap töltöttem...

Sanyiss kérdése:

Windows 10-et tegnap töltöttem le. Azóta nem tudom bekapcsolni a gépet. Eljutok addig hogy bejelentkezik és utána fekete képernyő és semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 09:38
 1/2 Dj.N4tk0 ***** válasza:

Akkor betudod kapcsolni. :D

Valószínűleg még nem olyan jó az a win 10.

Elhiszem,hogy szeretnéd használni,de..........

Szerintem várj vele még egy kicsit.

Telepítsd vissza a win 7-et.

Az biztos jó lesz. ;)

2015. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bemásolom ide az egyik válaszomat, amit az egyik Windows 10-el foglalkozó kérdésre adtam, talán itt is megállja a helyét:


"Nos végigolvastam a válaszaitokat, és leírnám a tapasztalataimat a 2-3 napos használat után a Windows 10-ről... :-)


1.: Feltelepítés után: megnyerő kinézet, a Windows 8.1-hez hasonló beállítási rendszer. Bár egyes esetekben pl. az Edge böngésző-ben a kezdőlap beállítása már olyan egyszerű, hogy nehéz... :-)


2.: Egy 200 GiB-es partícióra telepítettem, mostanra eljutottam oda, hogy letöltögettem a gyakran használt programokat, és elkezdtem feltelepíteni, még maradt 100 GiB... ...de a programok telepítése még sokáig eltart majd... ...eddig semmi baj nem történt.


3.: Sokan nyavajognak itt, hogy fél éve még nem volt magyar, nos hála istennek, én az összes rendszeremet angolul használom... :-) ...ergo nem zavar!


4.: Én láttam a fél évvel ezelőttit is, meg a mostanit is. Annyira jelentős változás nem ment végbe, mint ahogy ítt írjátok. De várható volt, hogy a Microsoft kitesz majd magáért, ha tényleg igaz a hír, miszerint ez az utolsó Windows... :-)


5.: Én egyetlenegy operációs rendszerre sem mondom, hogy szar, mert mindegyiknek voltak hiányosságai, de mindnek voltak nagyon jó tulajdonságaik. Rám például jellemző, hogy azok a rendszerek tetszettek, amiket mások rossznak tartottak... :-) Pl. nekem kifejezetten tetszett annó a Windows Millennium, de a VISTA is... ...ha jól beállítottuk, nagyon jó kis rendszerek voltak! Viszont a mindenki által nagyrabecsült Windows 7 nem jött be annyira, amennyire áradoztak róla... :-)


Tehát nincs rossz operációs rendszer, csak türelmetlen és unatkozó emberek! :-)


Hamarosan meg megyek Linux-ba, mert azért az sem kutya!


Egyedül a MacOS az, ami egy kib@.s*zott nagy átverés, de a sok majom sznobb had higgye, hogy az a legkirályabb! Az emberekre különben is jellemző, hogy ami ingyen van az szar... :-)


Szerintem meg nem! :-)

"

2015. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!