Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy led tvm és szeretném...

Van egy led tvm és szeretném rácsatlakotatni a gépem. Már egyszer sikerült, "tvzni" akartam rajta, ezért leszedtem róla. Amikor visszaraktam akkor a képernyő fekete lett az asztalnál. Egy darabig látszódik képernyőn minden amikor elinditom. Tanács?

Figyelt kérdés
Csökkentett módba elindul rendesen minden probléma nélkül, tehát rendesen tudok csinálni mindent, megjelenik az "Üdvözlünk" izé is az elején. Nem tudom mit tudnék csinálni, légyszi segitsetek! :)

2015. júl. 4. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért húztad ki először? Csak módot kellett volna váltani. Nyomd meg a WIN+P gombot és ott válaszd ki ami kell neked.
2015. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy kell a WIN-t megnyomni?
2015. júl. 4. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Windows gomb a jobb CTRL mellett található.
2015. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amit mondasz, az nekem nem jó. De lehet hogy a felbontással van baj, ugyanis láttam az indulásnál a 800x600-ás felbontást, és szerintem emiatt nem jó. Esetleg valakinek ötlet hogy lehet láthatatlanba a megváltoztatni a felbontást? 😊😊
2015. júl. 4. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!