Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CineBench 11.5 OpenGL - Mi...

CineBench 11.5 OpenGL - Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Üdv! Nemrég beizzítottam a CineBench 11.5 nevű programot, gondoltam készítek egy tesztet, hogy majd lássam, mennyi javulást fog hozni az új processzorom, így előtte referenciának mérést végeztem a jelenlegi processzorommal.

A processzor teszt gond nélkül lefutott, majd áttértem az OpenGL tesztre is. Itt a következő történt:

Megjelent a kép a két autóval, majd a ez jött:

[link]


Le okéztam, majd elindult az autós-üldözés jelenet és végig is futott. A 64-bites verziót futtattam, de a 32-bitesnél is megjelenik a hiba.


A konfig a következő:

Gigabyte GA-MA770-UD3 alaplap

AMD Athlon 64 X2 6400+ cpu

2x2GB Geil Value DDR2 800MHz ram

Gainward GeForce 9800GTX+ (referencia modell)

Windows Vista Ultimate x64 SP2 oprendszer

nVidia ForceWare 196.21 meghajtóprogram


A többi szerintem lényegtelen jelen esetben.

Van bármi ötlet, hogy miért nem képes a videókártya rendesen megcsinálni az OpenGL tesztet? Továbbá Cinema 4D R10 64-bit -ben szintén nem megy az OpenGL-es renderelés, csak szoftveresen sikerül.

A válaszokat előre is köszi.


2010. márc. 7. 08:29
 1/1 anonim ***** válasza:

"the difference is the reference image is too great.."

Gondolom túl nagy képet választottál...

2010. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!