Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi van a Star Wars Knights Of...

McAdam1022 kérdése:

Mi van a Star Wars Knights Of The Old Republic 2-mel?

Figyelt kérdés
Teloson a sarkvidéki akadémián nem enged tovább!!! Már kb. 5-ödször telepítem újra a játékot, de semmi, Vannak rajt modo is, ha ez számít. Szóval annyi, hogy a handmaiden csaj nem visz atris elé bármire is kattintok! És a csapattársaimmal együtt ott állunk a lezárt turbolift ajtó előtt. Kreiával nem tudok beszélni, ha Attonnal beszélek, akkor meg valami csalás csómópont jelenik meg. Mikor pedig megtalálom t3-at, akkor csak a szokások sorok jelennek meg, és nem tudom kiszabadítani! Amikor meg persze az ében héjára akarok menni, nem enged fel a barátaim nélkül. WTF??? Va megoldás, ha igen mi az????? Windows 7 ultimate

2015. júl. 30. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:

néztél végigjátszást, hogy ott csinálják?


De hogy érted, hogy nem enged tovább?

mindenfele tudsz menni és nem jön be valami videó?


Háát a mod azért meg tudja hülyíteni a játékot rendesen

am én kb 4 napja játszottam végig

2015. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Lerszedtem egy modot, és már minden jól ment! :D De egyébként mindenfele tudtam menni, csak az ében héjára nem :) Mostmár jó :D ebben is tudsz segíteni?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__6997691-m..

2015. júl. 31. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!