Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem megy a Knights of...

Miért nem megy a Knights of the old republic 2?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám,hogy elindítom a játékot.Elkészítem a karaktert.Majd elkezdődik az intro,intro után pedig kidob.

A gepigeny.hu szerint tökéletesen mennie kellene.Kép: [link]

A gépem:

1 gb ram

Intel 82945G Express Chipset Family 128 mb videókártya

Intel Celeron 420 1.60 GHz processzor


Válaszokat előre is köszönöm



2014. jún. 8. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Abszolúte tipp, mivel nem sok részletet közöltél, de ennek lehet köze a problémádhoz: [link]
2014. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elnézést de Windows XP van a gépemen,elfelejtettem odaírni
2014. jún. 8. 11:18
 3/8 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat hátha valaki tudja......
2014. jún. 9. 10:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Az eseménynaplóban keresd meg az alkalmazáshibák között az összeomlás paramétereit, és oszd meg velünk, aztán abból hátha jön valami ötlet.
2014. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Változott a helyzet.Intro után olyan hibaűzenetet kapok,hogy a swkotor2.exe működése leállt.Telepítettem az 1.0b patchet és a mappába raktam az mss32.dll file-t.Most mit csináljak?
2014. jún. 9. 14:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Futtatás: "dxdiag"


Hang / A Hangok hardveres gyorsítási szintje / "Alapgyorsítás"

2014. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
* Nekem, még a régi gépem alatt a Hitman Silent Assassin-lél lépett ki ugyanígy, PoP WW-nél pedig kék halál lett mindig, néhány perc után... A hangkártya volt a ludas, ugyanis r*tyi beépített volt. Az előbb írt mód nekem bevállt. Esetleg, ha van még a neten a hangkártyádhoz frissebb driver, azt leszedhetnéd!
2014. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ugyanaz a probléma és pedig a legfrisseb hangkártyadriver van fent.Esetleg valami más megoldás?
2014. jún. 9. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!