Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség, miért melegszik túl...

Segítség, miért melegszik túl a gép és kék halál?

Figyelt kérdés
Napokkal ezelőtt kezdődött, hogy egyszercsak játék közben hirtelen kékhalál, gép leáll, az összes alkatrész forró. Na akkor oda lett rakva a ventilátor így nem áll és nézetem a hőmérsékleteket, a proci terhelés nélkül kb 55 fok úgy persze, hogy a számítógépbe fúj a ventilátor és a videókártya is 50 körül. Vettem bele pasztát, de az sem segített, pedig azt gondoltam a proci a gond. Most megint leállt és minden tűz forró benne, a videókártya hűtője meg is égetett. Mi lehet a gond?

2015. júl. 24. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Ugye nem szobaventillátort tettél oda?


Egy normálisabb, ezüst alapú pasztát használj, na meg porold ki a gépedet rendesen. Ha nem segít, vegyél rá egy jobb hűtőbordát/ventillátort.

2015. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Normális paszta, ki van "porolva". De a szobaventilátor megy rá csőgázon. A hűtőbordával sem volt gond eddig, a ventik is mennek benne rendesen.
2015. júl. 24. 15:53
 3/10 anonim ***** válasza:
milyen proci, ami terhelés nélkül 55? mert ha amd.. nos akkor új hűtő, mert így használhatatlan. A vga 50fok annak jónak kell lennie. Egyébként meg ha folyamatosan bekapcsolgatod, miután leállította magát, akkor gyönyörűen megsütöd az egész gépet és dobhatod ki a kukába.
2015. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amd. Hogyan tud rossz lenni egy régi hűtő? Eddig jó volt.
2015. júl. 24. 17:03
 5/10 anonim ***** válasza:
meleg van.. meg gondolom a sok túlmelegedéstől a paszta is elolvadt már, lehet, hogy smmi sincs belőle. Egyébként az amd 61 fokig mehet, talán 70nél van a vészleállítás.
2015. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most pasztáztuk újra, mármint ma és ugyanúgy melegszik és leáll. Bekpacsoláskor még 50 alatt és 10 perc múlva majdnem 70.
2015. júl. 24. 17:12
 7/10 anonim ***** válasza:
nem raktátok vissza rosszul a hűtőt? esetleg rosszul/vastagon kentétek fel a pasztát.
2015. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem is lehet másképpen felrakni.
2015. júl. 24. 17:17
 9/10 anonim ***** válasza:
nem máshogy.. rosszul. Vmi nincs rendesen pl ráfogatva.. volt már ilyen nekem is, hogy egy idő után vettem észre, hogy az egyik lába nincs rendesen rápattintva.
2015. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jól van berakva, az biztos. Ha tönkremegy mondjuk, akkor csinálhat ilyet, vagy akkor nem is működne?
2015. júl. 24. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!