Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kánikula miatt gyorsabban...

Kánikula miatt gyorsabban melegszik a laptop?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, de erős bennem a gyanú, hogy igen. Viszont nem értek hozzá.

Fél óra alatt feltolja magát 53 fokra, nekem már ez is sok (, bár látom, itt már többen írták, hogy nekik 70 is volt, na azt el se tudom képzelni :D)

Tavaly ilyenkor volt szervizben, szerintem akkor kitakarították rendesen, nem hiszem, hogy a koszossága miatt lenne. Vagy mégis? 4 éves gép amúgy.

(A telefonom is meghülyült ma.)



2015. júl. 23. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
At enyém felugrik 95-ig, mire beindul a hűtő, nem kell pánikba esni.
2015. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló, hogy ha a környezet hőmérséklete magasabb, akkor a laptopodé is magasabb lesz. Az 53°C egy laposnál meg még igen baráti, nem kell aggódni.
2015. júl. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat :)

Most betettem alá egy vastag könyvet, így lement 46-ra, szóval most boldog vagyok.

2015. júl. 24. 00:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!