Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes feltenni a windows 10-et?

Érdemes feltenni a windows 10-et?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Windows 10 Insider Preview verzióját ne rakd már fel, mert ha eredeti a win 7/8.1 rendszered akkor ingyen eredetit kapsz. Akinek (nekem igen) megvan az Insider Preview az tud véleményt mondani, de szerintem megéri majd felrakni, elég jó rendszer. Ha újabb játékokkal akarsz játszani akkor mindenféleképpen. Amúgy is elég jo, nekem már pár napja megvan az eredeti 10 és király!
2015. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megjelenik, igen. Most még ne. De szerintem nem is tudnád, mert a pc-s bétatesztelésbe való belépést a microsoft leállította egyelőre, és ha még fel is rakod valahonnan a rendszert, aktiválni akkor sem tudod már véglegesen.
2015. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam ha a Win 10 Insider Preview-er szedem le akkor kapom meg majd a teljeset. Vagy ez most hogy van? Ja és a tört játékokkal ugyan úgy kéne vesződni win 10-en mint 8-on?
2015. júl. 20. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat: nem, ha jogtiszta a rendszered, akkor kapsz ingyen (7/8.1-re) 10-et, de Insider Preview - el is! Tört játékok mennek rajta.
2015. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem most win 7-em van és nem jogtiszta. Na mind1 majd inkább letöltöm ,, nem jogtisztán'' a 10-et ha kijön a teljes verzió.
2015. júl. 20. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt mindenképp megvárnám, hogy a DX12 hoz-e valami változást, illetve, hogy a 7-hez és a 8-hoz képest, lesz-e javulás teljesítményen.

Részemről még a 7-el is teljesen meg vagyok elégedve.

2015. júl. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6-os! A Windows 7 jó op rendszer, de annál már a 8 is gyorsanbban bootol, persze ez nem mindenkinek fontos. A 7 jó mai játékokra is, de azokra tapasztalataim szerint a 10 jobb! A 7 jobban kompatibilis régi játékokkal abbol jobb.
2015. júl. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!