Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A windows 7 ultimate frisítés...

Joco92 kérdése:

A windows 7 ultimate frisítés után hiba uzenet? A többi lent.

Figyelt kérdés
Win7 ultimate frissítettem az internet explorer-t ést ezt írta ki 'Az alkalmazást nem tudott megfelelōen elindulni (0xc0000005) Az alkalmazás bezárására kantitson az OK gombra.' és nem ez az elsō alkalom. Azt mondtàk hogy ne frissítsek mert ez lessz. Minden egyes alkalom után egyre roszabb lett. Már azon gondolkodom hogy le cserélem egy másikra de mejikre és megéri-e vagy minden windows ilyen?

#Windows #Windows 7 Ultimate #frissítés utáni hiba #error win7
2015. júl. 8. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
egyébként sem szerencsés használni mert sok kis cracker azon keresztül dolgozik.használd inkább a firefoxot sok kis hasznos kiegészítővel védheted a rendszert pl reklámblokkoló jáva script blokkoló
2015. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a net a baj hanem az a 0xc0000005 mert semmijen alkalmazást nem tudok el indítani.
2015. júl. 8. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
2015. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semelyik nincs telepítve főleg a kb2859537 mert mindenhol azt modják hogy ez a hiba oka. Az egyik kommentelő meg írta hogy a linkben le va írva(2.lap) de incs meg a kulcs de őszintén azt sem tudom mi az. Sajnálom átlag, othoni felhasználó vagyok.
2015. júl. 8. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Kifejtve:Szükséged lesz egy telepítő lemezre.Lehetőleg Windows 7-es vagy Vistás.Pénznem,nyelv kiválasztása,számítógép javítása,parancssor és abba kell beírni a parancsokat amiket leírt a válaszoló.
2015. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. júl. 27. 00:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!