Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek telefon ugyben a...

Erdekelne a valaszod kérdése:

Szerintetek telefon ugyben a windows phone jobb, mint az androidos rendszer? A baratom nokia lumia-t akar, de nem akarja elhinni nekem, hogy az android jobb

Figyelt kérdés
Ha lehet normalis valaszokat irjatok
2015. júl. 8. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is Nokia Lumia van. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Semmi rosszat nem tudnék mondani.

Androidos még nem volt nekem.

Attól, hogy az egyik jó, még nem jelenti azt, hogy a másik mindenképpen rossz :) Lehet mindkettő jó. Hadd vegyen olyat, amilyet ő akar. Neked meg olyan van, amilyet te akartál.

2015. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szubjektív. Jelen pillanatban napi szinten használom mindkét rendszert, nekem jobban bejön a WP. Amire használom bőven elég, az elterjedtebb programok erre is elérhetőek, belakás után se lassul a telefon.

A két rendszert meg összességében nem lehet egyik-másik fölé-alá helyezni, valamelyik ebben, valamelyik abban jobb.

2015. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne ráerőltetni a te saját, szubjektív véleményedet?

Különben sincs objektív skála, hogy mi mennyire jó. Van, amiben az egyik jobb, van, amiben a másik. Ráadásul van, akinek ez jön be, van, akinek az.

Ne akard a saját véleményedet ráerőltetni, az ő telefonja lesz, nem a tiéd. Ő tudja, hogy milyet szeretne. (Mondom ezt úgy, hogy én Android-párti vagyok.)

2015. júl. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha android akkor csak is Nexus.
2015. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő rendszerű telefon jó.

Mindkettő rendszerben vannak hibák.


Úgy kell választani mindig a leendő telefonunkat, hogy elgondoljuk, hogy hosszú távon mire akarjuk inkább használni.

Ha játékra főként, erős "vassal" és árral kell számolni.

Ott is meg kell nézni, hogy melyik platformra van a kedvenc játékunk.


Ha csak telefonálás,netezgetés, videók nézegetése utazás közben a célunk,akkor egy olcsóbb telefon is megteszi. A wifit, lejátszást mindegyik tudja, ingyenes netet mindenhol lehet találni. Ha fényképezni akarunk, akkor jobb kamerás a nyerő :-)


Mindkettő tipusú telefonom van, volt, és lesz is, hiszen mindegy, hogy a fő funkciót ( telefonálás ) milyen rendszer szolgáltatja.


Jelenleg az androidnak jobb a programválasztéka, sokkal több ingyenes szoftvert lehet letölteni, mint a windows rendszerre.


A windows rendszer felfutóban van, a telefonon nálam jól teljesített. ritka a belassulás, eddig csak akkor indult újra, ha én akartam, ellenben az androiddal......


Szerintem mindegy, hogy melyiket választja, mindkettőt meg kell szokni, és meg is lehet szeretni.

2015. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!