Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Normalis ha az avast egy...

Normalis ha az avast egy teljes koru kereses utan ujraindulva az asztal felalta elott lefuttat egy keresest? A kereses eredmenyekeppen torolt fajlokat es a azok olyanok is voltak amit nem kellett volna. Eltuntek fajlok. Ezeket vissza lehet hozni?

Figyelt kérdés
Le toltottem valamit ami hulyeseg volt. Elkezdtek feltelepulni olyan brogramok melyeket nem kertem. A gep nem az enyem, csak ideiglenesen hasznalom. Nem Volt rajta Virus irto, igy gyorsan leszedtem az avastot. A feltelepult programokat nem tudtam uninstalalni mert vagy lefagyott vagy belassult vagy koreaiul Volt a program ezert nem ertettem. Lefuttattam egy keresest az avasttal es a talalt fajlokat toroltem, vagy karantenba helyeztem. A Progikat igy Sem tudtam leszedni. Lefagyott a gep igy kinyomtam, es allt egy ejszakat igy. masnap reggel bekapcsoltam es fogadott a szokasos a Win. normal modu inditasa, es elinditottam. A win.elkezdett elindulni majd mielott beleptem volna abba a kek hatteru izebe Amin az all hogy "Üdvözöljük" azelott kiirta, hogy Avast..... es lefutatott egy keresest minek talalt virusos fajljait toroltem es felalt az asztal, de a hatter nem az Volt ami szokott leni a Win nem Volt aktivalva es mappak fajlok eltuntek az asztalrol. mashol Sem voltak meg. Tobb probalkozas ujrainditas utan vegul sikerult torolni a keretlen progikat de a fajlok eltuntek. Azota a gep megy nincs fagyas. Lefuatttam rajta az ESET probaverziojat is tobbszor az se talalt semmit, es az avast Sem.

2015. júl. 7. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:

ha az avast törölte, akkor csak karantéban van nagy eséllyel (bár gondolom okkal). Onnan visszaállíthatod, bár feltételezhetően vírusos.

Ha a kéretlen program törölte ill. nincs a karanténban, akkor max vmi fájl visszaállítóval (pl. recuva) tudod megpróbállni helyreállítani, de mindet nagy eséllyel nem fogod tudni. Ezen kívűl esetleg ha be van kapcsolva, akkor rendszer-visszaállítás.

2015. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!