Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az lenne a problemam hogy a...

Az lenne a problemam hogy a gepemben nincs winchester de attol meg beken jonnie valaminek nem? Nemjon be semmi elindul a gep minden venti porog ugyanugy mint szokott de semilyen kepet nem ad mi lehet a baj? Elolre koszonom a valaszokat

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Biosnak vagy legalábbis annak a képernyőnek ahol írja hogy mit kell nyomnod hogy belépj annak elő kéne jönnie.
2015. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
videókártya (kábel)?
2015. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rakj be Windows telepítő CD/DVD-t, ha van, vagy ha tud a gép USB-ről bootolni esetleg egy windows-os pendriveot. Elméletileg a POST-nek le kell futnia, azalatt pedig legtöbbször az alaplap gyártójának a logojának "kell bejönnie". Utána pedig valami hibaüzenet, hogy nem sikerült bootolni, vagy nem található rendszerlemez. Amúgy miért került ki a winchester? Miután kikerült és első alkalommal be lett kapcsolva agép, akkor is ezt csinálta?
2015. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elvittem egy ismeroshoz hogy rakja ujra mert nekem nemvolt cd-m ottvolt egy hetig nemcsinalt vele semmit mikor elhoztam nemvolt otthon csak az anyja o adta oda a gepet es mar nemvolt benne felhivta aztmondta majd ad bele de meg azota sem hozta..
2015. júl. 4. 21:07
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor jottem ra hogy nincs benne mikor osszeraktam itthon hoztam telepitot telepiteni akartam de nemjon be semmi
2015. júl. 4. 21:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel, akinek odaadta és cseszd le a k***a anyjára! Egyáltalán hogy a fa**ba vette a bátorságot, hogy a másik gépéből kiszerelje az alkatrészeket, és még csak nem is mondja, hanem lapít. Én még a rendőrségen is felcs*szném az ilyen tolvajt, de minimum egy büdös nagy csattanós pofon neki!!!
2015. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*odaadtad (a gépedet)
2015. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Felhivtam

Mondom hol van a gepbol a winchester aztmondja nemvolt benne mondom nemondjad hogy nemvolt benne mert volt benne 500 gb os

Erre mondta hogy jolvan akkor majd jovoheten ad eggyet de am nemhiszem hogy fog hozni messze lakik az anyjanal szerelte a gepet

2015. júl. 6. 23:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Hazug kis patkány, magát buktatta le, minek ígérné, hogy hoz majd másik vinyót, ha az állítása szerint nem is volt a gépben vinyó mikor odaadtad. Vigyázz vele, mert hülyének akar nézni!! Ő ajánlotta fel, hogy megcsinálja a gépet? Mert ha igen, akkor eleve erre ment ki az egész. A helyedben elhíresztelném, hogy hogyan jártál, hogy nehogy más is így járjon! Ha meg nem küldi vissza aa vinyódat, akkor én feljelenteném a rendőrségen, már csak azért is. Mondjuk már most régen megérdemelte volna!
2015. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
raktam a gépbe vinyot de uyanugy nemjo nemad kepet
2015. aug. 19. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!