Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan fog frissülni a Windows...

Hogyan fog frissülni a Windows 8.1 Windows 10-re (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Csak rámegyek,hogy frissítés és szépen feldobja nekem autómatikusan az új Windowst annélkül,hogy nekem manuálisan kéne csinálnom valamit vagy pedig ugyan úgy zajlik mint az eddigiek(formázás stb)? Még soha nem csináltam ilyet viszont itt az alkalom hogy frissítsem.

2015. jún. 29. 19:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"A háttértár nyilván növekedni fog mert hozzáraksz valamit."

Hát ez a gond, mert nem akarok hozzárakni semmit, hanem max. le akarom cserélni a meglévőt. A Windows már most is irreálisan sokat használ a háttértárból (20-30 giga, és egyre csak nő), egy ilyen frissítés meg biztos odatenne még neki.

2015. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 ponka100 ***** válasza:
Én ezt úgy gondoltam hogy amikor lecseréled a meglévő rendszered az újabb(mivel fejlesztve lett a régi)több helyet foglal.Csak a Vistánál volt ez másképp.
2015. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 ponka100 ***** válasza:
Az amit meg írsz hogy húsz-harminc giga az sok minden lehet.Csak egy példát említsek.A Hiberfil.sys elfoglal több Gigácskát úgy hogy nem is hibernál a felhasználó soha.
2015. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem természetes, hogy az újabb több.
2015. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 ponka100 ***** válasza:
De végül is csak tanácsként írtam aki nem biztos ilyen szinten magában az még ne frissítsen.De ez mindenkinek a magánügye.
2015. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 ponka100 ***** válasza:
Ez viszont így igaz azért mert újabb az nem biztos hogy több is.
2015. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!