Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet meglévő win8-ra...

Huskym22 kérdése:

Hogyan lehet meglévő win8-ra egy másik win8-at feltelepíteni? Vagy ha ez nem megy, akkor hogyan lehet törölni a win8-at, hogy újra telepíthessem az egész gépet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Iszonyat lassú a win8-am, bármit csinálok vele. Már az első napokban is ilyen volt. Azt hallottam, hogy ha erre elkezdek rendesen feltelepíteni win8-at akkor működni fog. Csak külső dvd meghajtóról tudok telepíteni, de nem indul el automatikusan. Ha viszont megnyitom, és elindítom a setup.exe-t akkor sem csinál semmit. A másik verzió az lenne, hogy törlöm a mostani win8-at és úgy telepítem fel az újat. Hogyan kell törölni a win8-at? Interneten nem találtam semmi értelmes dolgot erről. Mindenhol a win7-et akarják visszatelepíteni, de én nem.


Előre is köszönöm a segítséget.



#újratelepítés #win8-ra win8 telepítés #win8 törlés #külső dvd meghajtó
2015. jún. 28. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Azt úgy nem tudod, rakd újra.


Legjobb lenne, ha kiírnád egy lemezre, és arról botolnál be a telepítőbe.

2015. jún. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, sikerült de a gép nem javult meg. Vmi más baja van. De most már tudom hogyan kell telepíteni usb-ről, külső cd-ről. Ezer köszi
2015. júl. 9. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!