Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Movie Maker-ben hogy lehet...

Movie Maker-ben hogy lehet azt csinálni, hogy ne csak egy szakaszon belül legyen xy betűtípus, hanem az egész videóban?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy érthető volt-e, ezért részletesebben megmagyarázom: Szóval, adott egy három perces videó ami alá zenét raktam, feliratot fogok ráégetni. Külön-külön van sok kis mondat. Minden egyes mondatnál be kell állítanom, hogy milyen betűtípust szeretném, pedig én az egész videó alatt azt az egyet szeretném. Hogy lehet megcsinálni, hogy ne kelljen mindig beállítanom a betűtípust?

2015. máj. 30. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne használj movie makert és úgy igen.
2015. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mit ajánlasz helyette? Nagyon kezdő vagyok úgyhogy nem fog azonnal menni a Sony Vegas Pro meg hasonlók.
2015. máj. 30. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!