Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot tudnátok...

Ameoland kérdése:

Melyik laptopot tudnátok ajánlani? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

Utána olvastam a napokban,hogy mire érdemes figyelni a vásárlást megelőzően,bár mindenki mást mond,de igyekeztem leszűkíteni a lehetőségeket.

Itthoni jellegű felhasználás, a játék az utolsó szempontok egyike, de egy közepes kategóriájú videokártyát tetetnék bele,hogy ne ezen múljon ha mit tudom én.. passziánszoznék :D

Internet, szövegszerkesztés és társai, filmezés,matt kijelző a sok használat miatt, erősebb proci és jó szellőző,hogy ne akadjon é haljon be mert a mostani kiidegel vele nap -napután. Tárhely tekintetében egy külső 1Tb-es vinyót vennék hozzá, de azt írták minél nagyobb a merevlemez és az alapmemória kapacitása, annál jobb. Illetve sokat tervezném hordani. A keret olyan 160eFt lenne rá kb.

Megpróbáltam egy keresőn belőni mire gondoltam,és ezeket javasolja. Egyetértetek vele? Tudnátok segíteni a választásban? Előre is köszönöm!


[link]



2015. jún. 20. 10:26
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Illetve még ezt tenném a listába

2015. jún. 20. 10:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem játékra kell csak alkalmanként akarsz játszani akkor nem kell dedikált vga,

Inkább egy erősebb proci amiben jobb az igp pl: [link]


// nekem i5 3230 al a wow 4.3.4 közepes grafikán 30 fps alá nem esik full hd monitoron

2015. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsovel egyetertek, ha a jatek nem kimondottan fontos, inkabb egy normalis proci es tobb ram. En szemely szerint olyat keresnek, amiben nem U szerias proci van, bar sajnos ez egyre ritkabb.
2015. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezt venném [link]

"m"-es processzor... Máshol ez a gép jóval drágább, szóval, ha tetszik, rajta!

2015. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!