Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen gamer egeret és fejhall...

Milyen gamer egeret és fejhallgatót ajánlatok cséhez?

Figyelt kérdés
jelenleg SS senseit és razer deathaddert néhztem, fülesből meg krakent. ti mit ajánlotok?

2015. jún. 18. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyenem van, kínából vettem egy ezresért, már egy éve jó szolgálatot teljesít. A gyorstüzelő pedig verhetetlen, hamarabb ölök pisztollyal mint más gépfegyverrel

2015. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak azért mert valami drága még nem jobb. Nekem is volt 20e forintos gamer egerem, de tönkrement
2015. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Razer DA-ból mit néztél? Az újabb verziót(zöld és 4G-s), vagy valamelyik régebbit?(V2, 3.5G). A régebbiek ajánlottak, az új közel se olyan jó.

A sensei se a legjobb, alacsony dpi-re nem ajánlom, de ha veszed is a rawot.


Fejhallgatóból viszont túlzás nélkül merem mondani, hogy kb minden gamer csodát felejts el, olcsóbban jobb minőségű stúdió fejest kapni, a sok.1-es bullshit..ja, azt most jellemeztem.


Előző: Minden tönkre mehet, ez aligha érv(kivétel ha bizonyosan silány alkatrész vagy gyártási hiba volt az oka).

2015. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utolsó: fülesekben nem vagyok, otthon, linkelnél olyat, ami szerinted jó, és max 22 ezer forint?
2015. jún. 18. 21:50
 5/10 anonim ***** válasza:

A keret vége felé ezek elég jó darabok:

[link]

[link]

[link]


De jóval olcsóbban kapni Superlux HD681 Evo-t is, de ezeken egyiken sincs mikrofon, szóval ha az kell abból asztali talpas, vagy csiptethetős kb 1k.


Persze ha maradnál a gamer daraboknál akkor egy Steelseries Siberia V2.

2015. jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Senseit felejtsd el, elég gyenge lézer szenzor van benne. SS-ből a Kana V2 vagy a Rival a nyerő.

A Razer manapság elég gyenge, ha találsz 2013-as (3G/3,5G) példányt, azt megveheted.

2015. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jelenleg ezek a legszimpibbek: Zowie EC, SteelSeries Rival, SteelSeries Kinzu, Zowie ZA. melyik lenne a legjobb választás? (egér)
2015. jún. 19. 12:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Rivalt ajánlom. A Kinzu V1 vacak, a V2 borzalmas, a V3 egész jó, de pontosságra még a Kana V2 is bedarálja, hát még a Rival.

A Zowie-kért én nem vagyok oda, nekem túl fapadosak (sokan pont ezért imádják őket). Nincs konfigurálás, nincsenek makrók, nincs játék közbeni dpi állítás, semmi. Bedugod, és játszol. Ráadásul Huano mikrokapcsolók vannak bennük, amik sokkal kevésbé tartósak, mint akár a legolcsóbb kínai Omronok.

2015. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]


árban és tipusban ez okés?

2015. jún. 20. 11:24
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Igen, ez jó. A fehéret már olcsóbban is meg lehet venni, de azt nem ajánlom, mert csúszós, fényes felületű, plusz az oldala hamar elszíneződik, elpiszkolódik.
2015. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!