Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik kis karit...

Szerintetek melyik kis karit kezdjem el (WOW)! Rogue vagy Paladin, a szerón WOTLK van!?

Figyelt kérdés

Warrri után szeretnék más karit is kezdeni csak nem tudom melyik lenne jó! Nekem mind2 bejön csak dönteni nem tudok!:D


!!Jah és előre szolok senki ne kezdje el itt a WoW ellenes szövegét, meg a foglalkoz barátnős dumáit!! :D


2010. febr. 28. 16:50
 1/5 anonim válasza:

hmm foglalkozz a barátnöddel xD

de amugy paladin nekem a kedvencem!(énis wowozok és mellette mindenre van idöm) :D

2010. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A paladin szar undorító gusztustalan nooboknak való akik arra verik hogy 10 mp-ig sérthetetlenek, már elnézést, de sztem inkább rugóval menj, ahhoz még kell skill is.
2010. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd hogy a fél szerver utáljon akkor paladin. Ha nem akkor Rogue. Amúgy pár hete töröltem a WoW-ot. Nem azért mert nem szeretem a játékot hanem mert a tört szerók játékosainak a színvonala a béka segge alatt van. 30%-uk 10-14 éves kis szaros. 50%-uk amit állít magáról, az köszönű viszonyban sincs a valósággal. (pl hogy nagy bandavezér meg kigyúrt stb... van is egy ilyen ismerősöm élő pédának). A fennmaradt 20% a "normális" játékosok csoportja. Ha te megtaláltad azt a szervert ahol ezek a dolgok nem jellemzők akkor: Have Fun & Good Game :)
2010. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak, hogy egy eredeti szerver, amin nagyrészt magyarok vannak, ott ugyanolyan idióták gyűlnek össze, mint egy törtön :)

Ugye kedves BS ally playerek? :)

2010. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

paladin legyél mert fejlődésre tökéletes és pve-ben lehet dps heal és tank is amíg a rogue csak dps.


és amíg a paladin arra veri hogy ő sebezhetetlen 10 mp-ig addig a rogue arra veri hogy lestunnol és mozdulni sem bbírsz mert ha feloldod megint lestunnol és kinyír szal nem tökmindegy? :D


meg attól függ ha csakis a pvpt szereted akkor rogue legyél mert az inkább pvpre jó mint pvere ha meg sokoldalúan mind2 t akarsz játszani akkor pala


de ha nem szereted az unalmas csapkodós spelleket hanem szereted mondjuk a varázslós cuccokat akkor pala

ha pedig inkább az erőszakot szereted akkor rogue. rajtad múlik ha nemtudod eldönteni akkor ecpeccel számold ki mert mind2 kari gyorsan fejlődik és ha megunod akkor kezded a másikat

2010. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!