Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy a Sams...

Mitől lehet, hogy a Sams Galaxy-m amikor feltölt fullra, és rajta hagyom a töltőm, nem hózom ki mondjuk 99%-nál, akkor újra hulláról kezdi a töltést és valóban annyin áll? .!

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 10:26
 1/8 A kérdező kommentje:

jav. hózom-húzom

jav. hulláról-nulláról

2015. jún. 1. 10:27
 2/8 A kérdező kommentje:
kérdőjel csak a kérdés miatt van....valóban ,akkor újra kezdi a töltést és ott áll töltetlenül ,pár percre a full -töltés után........
2015. jún. 1. 10:28
 3/8 A kérdező kommentje:
természetesen ,ha kihúzom mondjuk 99%-nál ,akkor elmegy egy napig is
2015. jún. 1. 10:29
 4/8 Brenya ***** válasza:
Próbáld ki egy másik töltővel(aksival) és ha ugyanaz a helyzet akkor szoftverhiba(vagy csak kapcsold ki és vissza). Ezek az "okostelefonok" számítógépek(amikkel lehet telefonálni) csak ha sokáig nincs kikapcsolva "meghülyül".
2015. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szoftverhiba akkor. .próbáltam vadonatuj aksival 3 féle töltővel,mindig ez van....nem szabad elaludni mert reggelre ,akkor üres lesz......tehát kikapcsolódik........ezert nem tudom mitöl hülyült meg
2015. jún. 1. 11:07
 6/8 A kérdező kommentje:

de ha belegondolunk akkor furcsa hogy szoftverhiba ,minekokán az aksi kulonben fizikailag fel van töltve ,mindegy lenne hogy mit ir ki.A fulltöltés percében a szoftver nullára leszivja a töltött aksit.

Én már semmit sem értek ,várok ötleteket

2015. jún. 1. 11:12
 7/8 Brenya ***** válasza:
Hibásan jelzi azt, hogy már teljesen feltöltötte. Egy szervizben be tudják mérni hogy mi a baja.
2015. jún. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi voltam szervizben ,azt mondták,hogy ha véletlen elalszok és hagyom 100% (fölött),akkor reggel vegyem ki 1-2 percre az aksit és vissza.És sikerült!
2015. jún. 2. 12:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!