Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az Opera-ban (mint pl. Mozilla...

Mayuri4486 kérdése:

Az Opera-ban (mint pl. Mozilla Firefox, Google Chrome) van a kezdolap, ahol lehet kepet berakni. Szerenrk rgy ujat, de nem tudom, hogy kell?

Figyelt kérdés
2x Tettem mar be kepet,de ha hiszitek,ha nem,veletlenul sikerult,most meg mikor letoltottem egy kepet,magatol azt tette be.Angol az Operam,ha tudtok mondjatok mit csinaljak?Koszi?

2015. máj. 31. 19:30
 1/5 donfetibo ***** válasza:

Eerre gondolsz:

[link]

☺☻

2015. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.Koszi.
2015. jún. 1. 10:39
 3/5 donfetibo ***** válasza:
Akkor tudtam segíteni és mi gond nem tudod beállítani vagy mi? Ha valamit nem tudsz akkor nyugodtan írd meg én segítek!!!☺☻
2015. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,nem azzal van a gond,hogy nem tudom,mi hol van csak nem tudom,hogy hol,es mit kell. :/
2015. jún. 3. 20:30
 5/5 donfetibo ***** válasza:

Ha képet akarsz berakni kezdőlapnál akkor a témánál kell:

[link]

és ott a sajátodat is be teheted!!!☺☻

2015. jún. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!