Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen konfig kell minimum...

Milyen konfig kell minimum nekem az oculus rifthez majd 2016ban?

Figyelt kérdés

Mert most jöttek ki a részletek róla. Tehát az árra lennék kiváncsi és a részletekre... :DD


a gépem:

gaep45ds4 alaplap

Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8400 @ 2.66GHz

4gb ram

NVIDIA GeForce GTX 260

monoitor flexscan s1921


már olvastam hogy ez nem elég, de össze raknátok nekem egyet ehhez az alaplaphoz? vagy ha nem jó ehhez akkor egy újat?



2015. máj. 15. 18:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A rift gyártói legfeljebb azért mondanak ilyen gépigényt, mert belekalkulálják a játékokat is. Gondolkodj már egy kicsit, ha egy i5 kéne csak és kizárólag a rifthez, akkor mégis milyen gép vinné a játékot? Várj, kitalálom, mindenki rohanjon i7 et venni, de csakis a legcombosabbat, mert anélkül nem lehet majd riftet használni. A ramról nem is szólva, 970 ből meg mindjárt négy kell minimum, hogy meglegyen a 30fps.


Tényleg olyan ostobának nézed őket, hogy elkövetnének egy öngyilkosságot? Eladnának száz darabot, és beleöltek a jó ég tudja hány év fejlesztést, kinek érné ez meg? A gta s példádhoz meg inkább hozzá se szólok, kb mintha azt mondtam volna, hogy 1+1=2, te meg erre rávágod, hogy persze, mert 5+4=3.

2015. máj. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Emberünk nem érti, hogy melyik hardwarenek mi a feladata. A GTA-s példa fizikailag fájt.
2015. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát az értetlenkedő nem érti, hogy az a "2 monitor" az azért igényel több gépet, mert hogy kihozzák a 30 fps-t a 2 megjelenítő miatt 60fps-nek megfelelőt számít a kártya és így tovább....... Aki csak azt tudja hol a bekapcsoló gomb a gépen mért szakérti ennyire?
2015. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!