Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja a windowsnak?

Mi a baja a windowsnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, laptopomon windows 8.1 van. Egyszer win update közben megszakadt az internet és így félbeszakadt a frissítés. Másnap mikor kapcsoltam be a gépet már csak a laptop logot és egy töltő karikát hozott be,ami sosem tölt be. Rendszer visszaállítással sikerült bebootolni. Mos hetekkel később megint updatelni akart, megcsinálta végig és ugyan ez a jelenség.De semmi értelme visszaállítanom mert kikapcsoláskor úgyis frissít...

Mi van ilyenkor?



2015. máj. 15. 07:44
 1/5 Tengor ***** válasza:
Jogtiszta?
2015. máj. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kapcsold ki az automatikus frissìtèst.

[link]

2015. máj. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tengor ***** válasza:
#2, ez egyrészt nem oldja meg a problémáját, csak elfedi, másrészt ki az a dilettáns, aki otthoni környezetben kikapcsolja a frissítést?
2015. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Valószìnû a fàjlrendszer hibàjàra vezethetõ vissza, egyèbkènt a hibakódra ràkeresve, a Microsoft oldalàn megoldàs utàn lehet nèzni!

Az automatikus frissìtès kikapcsolàsa pedig ideiglenesen megolshatja a problèmàt addig, amìg az gyökereiben nem lesz kezelve.

2015. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amikor sikerült megoldanom, akkor valahol megtaláltam az utolsó frissítéseket és töröltem, de ezek szerint visszatér a probléma... Sajnos nekem a microsoft segítség soha nem jön be. Amúgy azt elfelejtettem írni, hogy ez letöltött op. rendszer. Megpróbálom akkor kikalcsolni a frissítéseket, de fogalmam sincs mivel próbálkozzak hogy hosszútávon is működjön. Köszi a válaszokat!
2015. máj. 15. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!