Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti megvennétek ezt a nyomtatót?

Ti megvennétek ezt a nyomtatót?

Figyelt kérdés

[link]


A toner 10.000 lapot tud kinyomni, és 7500-12500 huf között ingadozik az ára.

[link]

[link]



2015. ápr. 29. 21:50
 1/4 A kérdező kommentje:

A másik alternatíva ő lenne:

[link]


Hozzá a toner 1500 lapot tud kinyomni, és 5000 huf környékén mozog:

[link]

2015. ápr. 29. 21:53
 2/4 anonim ***** válasza:

A Brother-nél a toner jobban megéri. Durván 1 Ft/lap (10K-s átlag toner árral számolva). A HP 3,33x drágább.


Szóval ha én megelégednék a monokrómmal, a fenti kettőből a Brother-t venném.

2015. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha monokróm nyomtatót szeretnél, vegyél Epson M szériát, pl. M100, M200, M105, mivel 1 ft / oldal körül van a nyomtatási költség eredeti kellékanyaggal, tehát nem kell szórakozni esetleg megbízhatatlan utángyártottal. A fogyasztása pedig alacsony, nem mint a lézereké. Emellett nem bocsát ki károsanyagokat, mint a lézer... tehát én NEM venném meg a lézert.
2015. ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az epson tényleg olcsóbb nyomtatási költségekkel rendelkezik, kb 2000 huf/10.000 lappal olcsóbb.

Viszont drágább is maga a szerkezet, és nekem nincs ennyi költségem csak egy nyomtatóra. Sajnos szükségem van a szkennerre, és a közvetlen fénymásolásra is.


Ha epsonban vennék ugyanilyen paraméterrel, akkor kb 60-70 ezerrel kerülne többe a brothernél, de minimum 80 ezer összesen, bár értem, hogy az utángyártott az kétes eredetű, és csökkentheti az élettartalmát a szerkezetnek.

Persze ha tudsz egy új "olcsó" epson multifunkciósat ajánlani, akkor megfontolom még, csak egyelőre nem találtam köztük árban megfelelőt.

2015. ápr. 30. 10:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!