Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem elég erős a processzorom?...

Nem elég erős a processzorom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
GTA V-öt szeretném futtatni normálisan egy i5 4460-al meg egy r9 290-el, 16 gb rammal, mindenhogy laggol, ha normálon vannak a beállítások akkor is, ha ultrán akkor is.

2015. ápr. 22. 20:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
vsync-et alapból kikapcsolom mindig, köszi a válaszokat, én sem tudom mi lehet a gond, várom az új patcheket és reménykedem, köszi mindenkinek
2015. ápr. 23. 17:24
 12/17 anonim ***** válasza:
A Watch Dogs milyen beállítások mellett akadt? Nekem csak ez a fura. Jóval gyengébb gépemen nem akadt egyáltalán.
2015. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ultrán minden, már nem tuom, rég játszottam vele, a GTA V-re meg megvan a megoldás, a Post fx-et kapcsoljátok ki, mindenki, az volt a baj, kikapcsoltam és 20, jól mondom 20!!!!!!!!!!!! FPS-el nőtt az átlag ultrán, szal megoldódott a probléma, nem laggol és rendesen megy
2015. ápr. 23. 19:34
 14/17 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=NxOPbJwcgJc itt a bizonyíték, nagyon durva, erre nem is gondoltam volna
2015. ápr. 23. 19:35
 15/17 anonim ***** válasza:
Azt mondtad, hogy normálon is akadt. Akkor ezek szerint mégse vetted le azokat a beállításokat...
2015. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
de, levettem, csak szórakoztam kicsit a beállításokkal, és ez volt a gond, akármire is volt beállítva, ha ez be volt kapcsolva rossz volt az egész, de ahogy ezt kikapcsoltam már ultrán is ment lazán, akadozás nélkül
2015. ápr. 23. 20:32
 17/17 A kérdező kommentje:
ha a watch dogsra gondolsz, fogalmam sincs, ott ez nem működött, de nem is fontos, nem túl jó játék, mással eddig ilyen bajom még sohasem volt, de ne is legyen...
2015. ápr. 23. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!