Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem elég erős a processzorom?...

Nem elég erős a processzorom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
GTA V-öt szeretném futtatni normálisan egy i5 4460-al meg egy r9 290-el, 16 gb rammal, mindenhogy laggol, ha normálon vannak a beállítások akkor is, ha ultrán akkor is.

2015. ápr. 22. 20:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
De, elég erős, ott valami más lesz a hiba. VGA driverét újratelepítetted már? Más játékokban tapasztaltál hasonlót, illetve - mivel aktuális téma -:eredeti a játék?
2015. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igen, eredeti, tegnap vettem meg, és az asus-nak saját programja azt állítja h a legutolsó driver van telepítve, de ha tudsz adni egy linket megköszönném a legfrisebb driverhez
2015. ápr. 22. 20:59
 3/17 A kérdező kommentje:
igen, más játékban pl a watch dogs, vagy AC unity, ezeknél mind olyan volt h tök min1 mire állítom ugyanolyan szar volt az egész... de mondjuk a bf-ek (mindegyik) meg probléma nélkül meg ultrán 80-90 fps-el 1080p-ben
2015. ápr. 22. 21:01
 4/17 anonim ***** válasza:

A processzor elég erős, úgyhogy hacsak nincs túlmelegedés (miért melegedne túl, ha BF alatt nem), akkor én a helyedben kezdeném azzal, hogy futtass egy 3DMarkot, teljeset, aztán nézd meg, hogy milyen részeredményeket kapsz és hasonlítsd össze hasonló konfigurációkkal. Ha nagyon eltérő eredményeket kap akár processzor, akár videokártya, akkor lehet gyanakodni, de ha amúgy 5-10 hibaszázalékon belül vagy, akkor "csak" driveres gebasz (ami amúgy nem ritka, de ez azért most elég extrém lenne hozzá).


Ha pl. MSI Afterburnert futtatod játék alatt (ami akad), akkor vga kihasználtsága mennyire ugrál, a GPU órajele mennyire ingadozik?

2015. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
megnézem ezeket, aztán írok, köszi a segítséget :)
2015. ápr. 22. 21:11
 6/17 A kérdező kommentje:
túl melegedés tudom h nincs mert arra ügyelni szoktam a GPU olyan 75 fok, nyáron 80 körül szokott lenni, a proci meg 45-50
2015. ápr. 22. 21:13
 7/17 A kérdező kommentje:
8542 pontot értem el 3Dmark-ban és nem ingadozott a teljesítménye és a kihasználtsága
2015. ápr. 22. 21:51
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez fura. Nekem jóval gyengébb gépem van ennél, és nem akadt a Watch Dogs például.

Bőven erős a processzor, és a kártya is jó.. lehet dolgozik valami a háttérben, aminek nem kéne. Esetleg kapcsold ki a vsyncet.

2015. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az utobbi patch siralmasan rossza tette a teljesitmeny,eddig 70FPS-en toltem ultraban,mostmar magason is ledroppol 15 kore.
2015. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A Watch Dogs meg az AC Unity meg rosszul megy mindenen,rossz portok,ne aggodj azok miatt.
2015. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!