Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tudnák csinálni a számítóg...

Mit tudnák csinálni a számítógépemmel?

Figyelt kérdés

A gépem kb. egy hete borzasztóan működik. Egy csomó program letörlődött, nagyon lassú minden. Próbáltam elindítani a vírusirtót de lefagyott az egész. Akartam új vírusirtót letölteni de mindkettő a telepítésnél befagyott. Még a rendszer-visszaállítás sem működik. Rákattintok, elkezdi tölteni de egyszerűen nem működik hanem leáll a töltés. Ha telefont/kamerát akarom csatlakoztatni hogy rá vagy leszedjek valamit, olyan mintha nem is érzékelné. Ezeken kívül a gép egy ideig használható, de aztán egy idő után lefagy. Utána kiikszelem, és ugyanúgy mint a rendszer-visszaállításnál, rákattintok a böngészőre, elkezd tölteni de nem megy tovább. A gép utána már használhatatlan.

Tudom ez egy kicsit hosszú lett, de remélem tud valaki segíteni hogy mi lehet a probléma.



2015. ápr. 19. 09:06
 1/1 anonim ***** válasza:

ha kell valami a gépen akkor pendrive-ra "kiírod" az Ubuntu-t pl. : [link]


live-ban indísd el(Kipróbálás, tehát nem kell telepíteni)


és elmented őket a onedrive,dropbox, google drive amire akarod az adataidat, elvileg automatikusan felismeri a merevlemezt és durkálhatod, ha nem akkor valahogy mount-olni kell(neten van rengeteg info róla)


aztán ha lementeted/nem kellet lementened semmit akkor telepítsd újra a gépet azt javaslom

2015. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!