Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történhetett? Hogyan...

Dorina90 kérdése:

Mi történhetett? Hogyan csináljam vissza? (többi lent)

Figyelt kérdés

A jobb felső sarokban megjelent egy fekete négyzet, emiatt nem látom teljesen a képernyőt.

Eddig nem volt ott, nem is csináltam vele semmit, ami miatt odakerülhetett volna.

Hogyan tudom eltüntetni? Valami pixelhiba esetleg?

Az az érdekes, hogyha csinálok egy képernyőképet és azt beillesztem Paintbe, e fekete cuccos nem látszik.

Nem nagyon értek a számítógépekhez, tehát ha valaki tud, kérem segítsen! :)



2015. márc. 31. 19:06
 1/3 csacsi2 ***** válasza:

Az asztalon vagy hol jelent meg? Program ablakban , netán böngészőben? mekkora négyzet?

Amit printscreen -el nem tudsz fényképezni az valószínüleg flash tartalom. Lehet valamilyen reklámprogram (vírus) felugró ablaka. Végezz víruskeresést (malwarebytes,spybot stb). Ennyiből többet megállapítani nem nagyon lehet mi az, talán ha a feladatkezelő futó folyamatait látnánk akkor utalna rá valami...

Sajnos nem látom amit nem tudsz megmutatni, írd kicsit jobban körül, nézz körül az eszközkezelőben, hogy nincs -e hibás driver (pl videokártya vazérlő)...de sajnos ezeket neked kell felkutatni. lehet monitor hiba is, vagy annak kábele... csökkentett módban (F8) indítsd és ha nem jelentkezik a probléma akkor lehet az oprendszerre gyanakodni.

2015. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legelőször böngészőben jelent meg, de azóta már ahogy bekapcsolom a gépet, ott van. És ami mögötte van, az egyáltalán nem látszik, tehát ha mögé viszem az egeret akkor semmi..
2015. márc. 31. 19:34
 3/3 Tengor ***** válasza:
Valszeg döglődik a monitor. Tegyél fel róla képet!
2015. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!