Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nemrég vettem egy asus x553m...

Pityu1217 kérdése:

Nemrég vettem egy asus x553m típusú laptopot és a laptop nem tud lefuttatni egy játékot se mert azt írja hogy az integrált intel videókártya mérete 32mb ezlehetséges 4gb memória és duplamagos proci mellet? A laptop újonnan boltból lett vásárolva

Figyelt kérdés

2015. márc. 23. 21:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szegény kérdező még csak most vette a gépet, ne szóljátok már le.. :)

Amúgy lehet ellentmondok magamnak, de ennek a procinak az igp-je elég gyenge.. :c viszont régebbi játékokat talán elvisz minimum grafikán.. Van dedikált videókártyája a gépnek? Ha nincs, ne is reménykedj, ez a gép irodai munkára való... (egyszerűen nem jó játékra)

2015. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 cysis1212 válasza:

Ugyan ilyen laptopot vettem én is.

Felkel telepíteni az intel hd graphics drivert és működni fog, addig nem.

Régebbi játékokat elbír, de csodát természetesen ne várj, ahogy ezt az előttem lévők is írták.

2016. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem ilyen gépem van! A fifa 14 az fut rajta mindenféle állítgatás nélkül :) Pest nem próbáltam. Sajna tényleg nem megy rajta sok játék, de aki azt írta, hogy netezésre se jó nagyon nagyot akart mondani... Ettől függetlenül az asus honlapján van driver a vga-hoz nem szedtem még le, delehet le fogom...hátha segít vmit...
2016. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!