Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 8.1-re nem szükséges...

Win 8.1-re nem szükséges semmi drivert felrakni?

Figyelt kérdés

Mert amint látom,legalábbis én gépemen,mindent felismer magától,kivéve videokártya drivert illetve lan.

Illetve felszoktam rakni a Realtek HD Audio Driver-t,amiből eddig soha probléma nem volt...

De most utólag Realtek HD Audio Driver ismét felraktam és újraindítás közbe mielőtt betöltőt volna a rendszer lett egy szép kék halál...

A másik: Van nekem egy olyan,hogy VIA USB 3.0 Driver,amit múltkor felraktam 8.1re,és ettől is már akkor kék halál jött telepítése közbe.

Ennyire instabil ez a 8.1? Mert hallottam én már,hogy kinek mennyi baja van vele e....


Win7-en minden driver oké,minden jól megy,nincs probléma.


2015. márc. 19. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A 8.1 gyakorlatilag mindent lát igen. Érdemes egy DriversPack Solutionnal frissíteni mindent, nálam ez az alap egy gép telepítés után. [link]
2015. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezeket a driverpack programokat el kell felejteni. Fellépsz az AMD/Intel oldalára és mindkettőnek van saját szoftvere ami leellenőrzi, hogy van-e újabb chipset driver. Hangkártya/LAN nevét pedig megnézed, rákeresel és a hivatalos oldalról leszeded a drivereket.

Egyébként a 8.1 egyáltalán nem instabil, valamit nagyon elcsesztél, valószínűleg össze-vissza telepítettél. Én 10 éves gépre tettem rá és semmi gond nem volt.

2015. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam összevissza telepíteni és hivatalos driverekről van szó.Köszi a válaszokat.
2015. márc. 19. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Driver frissitöt én se ajánlok.Mással helyetesítik mint ami kéne...és sok virust is leszed.Ahogy az elöző írta.Kiválasztod a gyártó oldanlon AMD,Nvidia,Intel.Support,drivers.Kiválasztod proccessor vagy VGA.És az OS-nek megfelelöt.
2015. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!